Bun venit pe Forum-ul nostru!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

In vacanta

In jos 
AutorMesaj
Invader Lamu
RPG Member
RPG Member

Afinitate : 1869
Data de înscriere : 14/01/2018

MesajSubiect: In vacanta    Dum Sept 09, 2018 8:19 pm

Ellayne:

Ziua vacantelor sosise iar fata a carei papusa eram urma sa plece impreuna cu parintii in vacanta. Fireste ca urma sa ma ia si pe mine. Deja ma pregatisem pentru vacanta. Ma imbracasem cu rochita unei papusi si prietena mea folosind setul pentru papusi imi aranjase coafura si ma machiase folosind ustensile pentru papusi dar machiaj real din machiajul ei. Acum observ ca ma asezase in cutia foarte confortabila a unei papusi Barbie. Cutia era captusita cu matase si alte materiale ceea ce o facea la fel de comoda ca un pat. Observ apoi ca bagase cele doua jumatati de cutie una in alta iar eu astfel eram inchisa acum in cutia de papusa. Puse cutia in valiza si imi urase calatorie placuta dupa care inchise fermoarul valizei.
Cum plecam departe in vacanta cu avionul iar eu eram de dimensiunea unei papusi si nimeni nu trebuia sa afle de existenta zanelor, singurul mod de a calatori cu avionul pentru mine era in interiorul unui geamantan. In plus fusesem de acord cu a fi inchisa intr-un geamantan cu alte 2-3 papusi pentru a nu bate la ochi.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

In vacanta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and Manga :: RPG Vechi :: RPG :: Fantasy RPG-
Mergi direct la: