Bun venit pe Forum-ul nostru!

AcasaPortalFAQMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[Game] Gay Harem

In jos 
AutorMesaj
LadySero
Fondator
Fondator

Afinitate : 15817
Data de înscriere : 02/07/2017
Varsta : 99
Localizare : În propria lume.

MesajSubiect: [Game] Gay Harem   Vin Sept 07, 2018 9:50 pm

Hello ^^

Acum ceva timp, de anul trecut, mă tot joc un joc care sincer îl iubesc din toată inima mea, deși nu am mai avut timp de el mereu mi-a plăcut și când am timp să intru chiar mereu sunt surprinsă să văd câte apar.
Acesta este un joc, unul care este yaoi, unde tu poți să intri și să-ți faci un harem iar dacă faci un harem cât mai mare ajunți pe locul 1 în povestea jocului.
Îl găsiți aici.
Personajul meu se numește Maya. În caz că mă căutați, eu una am rămas cucerită de lumea aia! ^^
Atenție totuși, jocul este foarte hard și este nerecomandat celor sub 18 ani!

Descriere:

Jocul este drespre un tip, care pleacă în diverse lumi din anime ca să cucerească diferiți băieți și bărbați care să intre în harem-ul lui. Sunt multe evenimente și cu cuât strângeți mai mulți tipi, cu atât harem-ul vostru în poveste și joc este mai mare și vă dă necesarul să-i evoluați, ca să-i evoluați aceștia la un interval de timp vă dă bani, după evoluție puteți doar să admirați reușita deoarece tu trebuie să-i dezbraci de haine. ^^

Jocul este online, nu necesită bani, decât dacă vrei, și nici download nu necesită. ^^

Distracție plăcută pe joc!

___________________________________________________________________________________
Fondator Forum
Echipa mea de Traducere Manga&Anime Click aici
Anunțuri și aici Click aici

Pagină Facebook / Grup Facebook
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[Game] Gay Harem
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and Manga :: LGBT :: Yaoi-
Mergi direct la: