Bun venit pe Forum-ul nostru!

AcasaPortalFAQMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Primul anime yaoi văzut?

In jos 
AutorMesaj
LadySero
Fondator
Fondator

Afinitate : 15817
Data de înscriere : 02/07/2017
Varsta : 99
Localizare : În propria lume.

MesajSubiect: Primul anime yaoi văzut?   Vin Sept 07, 2018 9:27 pm

Hello Fujoshi sau Fudanshi. ^^

Știu că poate nu multe persoane țin cu genul acesta, boy x boy, dar u sunt genul care ține și care face diferite subiecte pe tema asta ca să văd cine mai este ca mine. Ca oricine, am început să auzim acest gen de la cineva, ne-am uitat probabil o singură dată, azi vreau să vorbim despre primul anime yaoi pe care voi l-ați văzut. ^^

Primul meu anime yaoi a fost Junjou Romantica, țin minte că atunci când am aflat de genul yaoi abia începusem să mă uit, am dat de ceva, mi-a plăcut și stârnit interesul după care am văzut un aime, iar acesta a fost primul. Mi-a plăcut așa de mult în cât am ajuns să mănânc pe pâine sezonul 1,2 și 3. După care am căutat mai multe de genul și am intrat definitiv în lumea yaoi.
Nu m-a influențat nimeni să încep, ci am început singură să cred că indiferent de gen eu cont pro la tot. Smile)

Acum vreau să aud, voi ce anime yaoi a-ți văzut și este primul ? Ce impresie a lăsat și dacă încă te mai uiți. ^^
Fără timiditate, rândul vostru! ^^

___________________________________________________________________________________
Fondator Forum
Echipa mea de Traducere Manga&Anime Click aici
Anunțuri și aici Click aici

Pagină Facebook / Grup Facebook
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Primul anime yaoi văzut?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and Manga :: LGBT :: Yaoi-
Mergi direct la: