Bun venit pe Forum-ul nostru!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Doar o încercare de anunț!

In jos 
AutorMesaj
LadySero
Fondator
Fondator

Capra
Afinitate : 15355
Data de înscriere : 02/07/2017
Varsta : 99
Localizare : În propria lume.

MesajSubiect: Doar o încercare de anunț!   Mar Sept 04, 2018 7:47 am

Bună prieteni!

Am câteva proiecte care vreau să le pun pe picioare și să le împărtășesc și cu voi. ^^
O să deschid în curând un Website de Traduceri pentru Manga și Anime, mai ales Yaoi pentru fujoshi, și un Joc pentru fete și băieți online, și este nevoie de o echipă puternică.

Pe forum: Click Aici

Sau Tumblr: Click Aici

Există și un Beta Test unde dacă sunteți aleși puteți face parte din echipa care poate testa printre primii Website-ul de Traduceri cât și forumul lui unde o să fie activitate și moderat foarte bine.

Aici este Beta Testul: Click Aici
Aici este pagina Echipei de Traducere: Click Aici

Pe lângă asta, echipa jocului caută voluntari care să facă parte din echipă, dacă te pricepi la codificare, scrii foarte bine, te pricepi la desen sau muzică, design ori multe altele, chiar și editare în photoshop, ne puteți da un mesaj privat pe Tumblr sau să mă contactați pe forum ori pagina de Facebook sau Intagram.

Nu uitați de un Like pe pagina de Facebook sau Follow pe Instagram!

Aici este pagina de Facebook: Click Aici

Aici este contul de Instagram: Click Aici

Dacă mai aveți și alți prieteni care sunt interesați să facă parte din echipa de testare a site-ului, vă rog să le da-ți link-ul către Beta Test sau către locul de mai sus unde o să postez. Mulțumesc că mi-ați citit postarea.

___________________________________________________________________________________
Fondator Forum
Echipa mea de Traducere Manga&Anime Click aici
Anunțuri și aici Click aici

Pagină Facebook / Grup Facebook
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Doar o încercare de anunț!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and Manga :: Despre forum :: News-
Mergi direct la: