Bun venit pe forumul Dark RPG

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Vacanta in lumea incuiatilor

In jos 
AutorMesaj
Invader Lamu
Human
Human

Afinitate : 1435
Data de înscriere : 14/01/2018

MesajSubiect: Vacanta in lumea incuiatilor    Vin Iul 13, 2018 10:00 pm

Sanara:

Ma aflam la o scoala de vrajitori unde micii vrajitori erau destul de incantati sa aiba la materia de vraji si farmece o profesoara zana, o profesoara de dimensiunile papusilor Barbie.
Stiam ca ei erau incantati de asta si eram destul de amabila cu ei incat daca vroaiu, ii lasam sa ma tina in mana.
Acum era vineri iar eu aveam ca ultima ora pe ziua de azi ora de farmece cu Anul 1 iar ei aveau acea ora ultima ora din zi. Statusem pe umarul unei fete in timp ce predasem si apoi dictasem temele de vacanta caci incepea vacanta de vara cand toti elevii erau lasati sa mearga pe la casele lor fie in lumea vrajitorilor fie a incuiatilor.
Le spusesem la elevi ca eu nu am planuri pentru vacanta si ca mi-ar place sa imi petrec vacanta cu ei.
Elevii se bucurasera destul de mult si apoi o fata cu jumate sange vrajitor ma intreba daca poate sa ma ia acasa la ea. Eu fusesem de acord. Ea avea pe tatal vrajitor si mama incuiat si mai avea o sora mai mica de 5-6 anisori care nu mostenise deloc sangele de vrajitor si care era deci incuiat. Eram incantata ca voi ajunge sa ii cunosc personal familia si ca familia ei va ajunge sa ma cunoasca pe mine. Si probabil cel mai incantata urma sa fie sora ei care va avea un partener de joaca o papusa vie.
-Sunt incantata sa merg sa iti cunosc familia si deasemenea sunt deosebit de incantata sa calatoresc cu tine draga mea eleva, in ghiozdanul tau de scoala. Deasemenea sunt incantata sa fiu partenera de joaca pentru surioara ta mai mica. Ii spun eu.
Apoi cand isi stranse cartile si caietele, eu astept sa fiu pusa in ghiozdanul ei.
Deja ma gandeam la vacanta pe care o visasem de mult timp, alaturi de ea si familia ei, ca papusa a surioarei ei.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Vacanta in lumea incuiatilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime/Manga/RPG :: Fan Zone ^w^ :: Role Play Game-
Mergi direct la: